Inspiration & Fashion, Make it!, Moleskine

Kde se stala chyba?

17/03/2014

Dneska ráno bylo nejlepší počasí na běhání na světě. Osm stupňů a trošku mrholilo, což je strašně příjemný, když to padá na obličej, protože to neskutečně osvěžuje. Horší je, když se to změní v průtrž, což se naštěstí dneska nestalo. Já běhám už jenom kvůli tomu, abych si to mohla někam napsat, protože to mě na tom běhání baví asi nejvíc. Je prostě strašně super si to mít někam napsat a pak na to koukat a říkat si, jó, sem borec nakonec, sem uběhl prostě tady nějaký kiláky.

Dobrej je takovej proužek plánu na týden, protože měsíc mi přijde moc a většinou to nedopíšu. Ten proužek můžete ale použít i jako kalendář nebo jako já, na obojí. Když si to dáte někam, kam pořád koukáte, tak nezapomenete na to, kam máte jít a ještě jste na sebe celej tejden pyšní, kolik jste uběhli nebo udělali dřepů!

Třeba 30 dřepů, masakr jak prase.

Pokud víte, že o víkendu naběháte a nacvičíte víc, udělejte si ho tam klidně celý, já si dávám většinou v neděli volno :)

A protože nejsem hamižná sketa a vy můžete být třeba líní si takovou tabulku udělat, rozhodla jsem se jako jarní megabonus vám poskytnout svou, kterou si můžete takhle pěkně v pédéefku vytisknout, nalepit před sebe a psát si do toho a myslet na to, jak jsem boží.

Nyní již nemáte žádnou výmluvu si to neudělat. Blbý, co? Jedině, že byste neměli tiskárnu, tak, jako ji nemám já XDDDD. Jak můžete vidět, ve středu se musím jít hlásit na pracák, jestli jsem našla práci nebo nenašla, jako kdybych ji hledala. Takže spíš budu oznamovat svůj odjezd zpátky na ostrov. A v pátek zase na dlouhou cestu do Kralup. Strašně to utíká, fakt strašně strašně strašně. Až se mi chce někdy úplně brečet. Furt žeru, strašný.

You Might Also Like