Jídlo, paleo a sport, United Kingdom Life

Za cukr stovku!

06/11/2012

Ani se neptejte. Kromě toho, že jsem matematický dement a přesně dneska jedu paleo 1 měsíc a 14 dní a ne měsíc tak se mi poprvé ráno stalo, po šesti letech aktivního řízení, že jsem píchla pneumatiku. Bylo to rychlé a kruté. Naštěstí mi pomohl z nesnází jeden anglický kujón, kterému musím koupit nějaké víno a čokoládu za ranní pomoc, protože chudák klečel na zmrzlé zemi bez rukavic a měnil mi tam kolo. Ne, že bych to neuměla! Umím! Ale jsem křehká malá slečna a to kolo bylo nakonec trošku přirezlý k autu, takže jsme to tam páčili hasákem a já jsem se díky dnešku, kolu a všem autoservisům naučila plno nových anglických slov, jako třeba spare, což si myslím, že je jedno z nejužitečnějších slov vůbec.

Moje mamka mi poslala čokoládu. WHY WHY WHY. 584796 hodin jsem jí na Skypu vysvětlovala paleo a jak mi je dobře bez cukrů a že nikdy už nesmím sníst čokoládu a nic. Úplně jsem byla i smutná, že mi ji poslala prostě. Úplně jsem cejtila, že jsem fakt hodně hodně smutná z toho.

Jenže.

Jsem byla dneska fakt taková vystreslá a dala jsem si ji. Takže jsem měla šílenýho cukru prostě, šílenýho špatnýho cukru. Hrozně mě to mrzí a taky mi je hodně špatně, bolí mě břicho a úplně hrozně mi je prostě… naštvala jsem se a řekla jsem si, že jakmile si v jeden den dám víc než 50g cukrů, tak trest. Jenže jsem nevěděla jakej. Největší trest pro lidstvo už není sežrat sýr, ale dát pryč peníze. Dala jsem pryč peníze. Stovku za cukr! Pro mě to je docela dost peněz, odeslala jsem je pryč… neplatí to jen pro cukr hnusný, ale i pro banán denně navíc, jablko denně navíc, pokud jsem ten den nesportovala. Tak! Nasraná jsem prostě na sebe.

Jela jsem s rezervou odvézt Katie na matiku až do Winchesteru, potom k babies, potom do Romsey do autoservisu. Doma jsem uklidila a navařila, se psem jsem šla, tancovala jsem poli zase jak magor.

A včera jsme šly s Lucií na ohňostroj a zase jsme rychle zašly, protože byla největší zima na světě. Lucie je hodná dívka a opravuje mi ty vlasy, sice to bude na dýl a vypadám jak rusalka, ale nechci tamty prostě ošklivý od slečny ‚kadeřnice‘.

Málo piju. Tancuju, spim a žiju.

You Might Also Like

8 Comments

 • Reply Panda 06/11/2012 at 17:23

  http://zakladnizdravi.cz/pravda-o-cukru
  koukni na ten odkaz – pokud neznáš třeba by tě zajímal Natálko <3

 • Reply Kristýna 06/11/2012 at 20:44

  Úú, tak to sis dala pěkně tvrdej trest, ale je fakt, že to aspoň bude motivovat a už si čokoládu nebo něco dáš úplně minimálně ;) Přeju hodně štěstí a hodně ušetřených peněz :D ;)
  Mimochodem, zrovna včera jsme dělala závěrečky v autoškole a výměnu kola jsem si na technické vytáhla, takže bych ti taky určitě pomohla (možná jenom teoreticky, ale snaha se cení) :D

 • Reply Michelle 06/11/2012 at 22:00

  Jsem zrovna dneska na paleo našla tohle: http://greatist.com/health/the-ultimate-guide-to-eating-paleo-022012/ :-) jinak jsem si říkala, že by se ti mohla líbit tahle kuchařka: http://www.amazon.com/Practical-Paleo-Customized-Whole-Foods-Lifestyle/dp/1936608758. Každopádně jsi dobrá, pro mě je hrozně těžký jakkoliv něco měnit v jídelníčku :-/

 • Reply Drea 07/11/2012 at 00:30

  Nojo, maminy prostě nevnímají co říkáme. Klasika, i u nás to tak funguje :)

 • Reply Tereza 07/11/2012 at 17:55

  to chce mít v lednici paleo čokoládovou pěnu ;-)
  http://www.paleolifestyle.cz/2012/03/15/cokoladova-pena/
  je fakt perfect!

  a netrestej se tolik ;-)
  http://zenyzenam.cz/
  moc pekna videa

 • Reply Athelas 08/11/2012 at 08:44

  já kolo umím měnit, ale nejsem si jistá, jestli bych si taky někoho nestopla prostě, aby to udělal za mě.. jsem pak totiž vždycky jak prase :D je dobrý, že u tebe „cukr a bič“ motivace funguje, to chce hodně silnou vůli..

 • Reply elis 08/11/2012 at 14:36

  tak jsi to zkusila a už víš, že to nechceš – takže ta zkušenost byla užitečná, takže netřeba se na sebe zlobit ;) přeju pevnou vůli do dalších dnů <3

 • Reply paleorecipebookreviews.org 22/07/2013 at 23:42

  My brother suggested I might like this web site.
  He was entirely right. This post actually made my day.

  You cann’t imagine just how much time I had spent for this information! Thanks!

 • Leave a Reply