Moleskine

PES2009 A KDOTOVÍODPOVÍ.

27/02/2010

TAK SME SE VŠICHNI DOČKALI, ANO. HALOSCAN SI ŘEK, ŽE UŽ FREE NEBUDE A TAK NÁM PŘÍTEL SLEČNY CASSIDY UDĚLAL SNOUMMENTY. KDO JE NEBUDE MÍSTO HALOSCANU POUŽÍVAT, TAK DOSTANE PŘES DRŽKU. JEN ABYSTE TO VĚDĚLI. ON JE TEN WEB S COMMENTY SNOUMMENTY ZATÍM NEHOTOVEJ, ALE BRZY PREJ PŘIBUDE VŠECHNO POTŘEBNÝ… TAKŽE JSOU PRO VÁS K DISPOZICI A VŠECHNY DÍKY BĚŽTE SDĚLIT PANOJ SNOUMENOJ A SLEČNĚ CASSIDOVÉ. JSOU TO DVA HODNÍ NÁPADITÍ LIDÉ A MY VŠICHNI JIM PŮJDEME NA SVATBU <333

NO, SLEČNA CASSIDOVÁ KOUKÁM TO TROŠKU ZAZDILA WORDPRESSEM, WTF XDDDD

NEMÁM PIERCING. UŽ ŽÁDNEJ A NIKDE. MĚLA JSEM NĚJAKEJ ZÁNĚT V PUSE A NAPUCHLA MI A ON SE ZAČAL ZAŘEZÁVAT DO KŮŽE, BOLELO TO, TAK JSEM HO MUSELA VYNDAT, ZTRATILA JSEM PAK V HOSPODĚ KULIČKU A HANY JI NAŠEL NE <333 A PAK JSEM SI HO TAM NĚJAK UŽ NEDALA… MOJE KARIÉRA ALE MYSLIM SI, ŽE NENÍ UKONČENA A AŽ BUDU MÍT NĚJAKÝ NORMÁLNÍ KILA, ZA ODMĚNU SI JICH ZASE NECHÁM PÁR RŮZNĚ PROPÍCHNOUT <33.

ŘÍKALA JSEM SI, PROČ SE TADY PLÁCÁM S TĚMA RECEPTAMA, ALE MARILYN SE NAJEDNOU OZVALA, ŽE BY CHTĚLA DUŠENOU MRKEV A TAK JSEM JI UDĚLALA. A JAKO PLUS JEŠTĚ COCOCAKE, KTERÝMU KDYŽ DÁTE DOSTATEK SMETANY, JAK JE TAM NAPSANÝ, TAK ZÍSKÁ CHUŤ DOST PODOBNOU RAFFAELU A JE TO FAKT ŽRÁDLO. JE BLBÝ TADY MÍT CELEJ PLECH A NEJÍST TO XDDDDDDDDDDDDD.

CHYSTÁM VEPŘOVEJ VÝBORNEJ GULÁŠ A KUŘECÍ ZAPEČENÝ S BROKOLICÍ NA KARI – MILOVNÍCI KARI A ODPŮRCI BROKOLICE SE MŮŽOU TĚŠIT. TOHLE TOTIŽ NAUČÍ JÍST BROKOLICI I NEVIMKOHO. A VÍM TO Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI NA MYM OTCI A PŘÍTELI.

JEDNOU, AŽ BUDU MÍT PENÍZE, ČAS, CHUŤ A NÁLADU TADY UDĚLÁM PROSTĚ KLIDNĚ TAKY WP, ARCHIVY, RSS A VŠECHNO, JO?

JINAK SEM ÚPLNĚ V PRDELI SE VŠIM S ČÍM BEJT MŮŽU, KDYBY CHTĚL NĚKDO VĚDĚT, JAK SE MÁM XDDDDDDD. MUCK.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply