Moleskine

HOSPITAL MIX.

03/03/2010

HNEDKA NA ZAČÁTEK VÁS BUDU OTRAVOVAT MEJMA STARŠÍMA ZÁPISAMA. JE TO TOTIŽ ROK, CO JSEM BYLA POPRVÉ V ŽIVOTĚ V NEMOCNICI A JISTĚ SI MŮJ VELKEJ ZÁŽITEK PAMATUJETE! TADY JSOU TŘI ČLÁNKY ODTAMTUD XDDDDDDDD. PRO TY, CO SE JIM NECHCE KOUKAT VE 20.00 DNESKA NA VÉKÁVEČKA NEBO COTODÁVAJ, IDEÁLNÍ VEČER S MÝMI TŘEMI ČLÁNKY SI MYSLIM XDDDDDDDDDDDDD. MŮŽETE TO POTOM PROBRAT V KOMENTÁŘÍCH, KDYBYSTE CHTĚLI XDDDDD.

PŘEMEJŠLELA JSEM O TOM, KDYBYCH POČÍTALA KALORIE, JAK BY SE MI ŽILO S TUŽKOU A PAPÍREM A NAKONEC JSEM ZJISTILA, ŽE MĚ TO VŮBEC NEOMEZÍ, PROTOŽE S DIÁŘEM A TUŽKOU ŽIJU 24 HODIN DENNĚ, NA OBALECH JE TO KRÁSNĚ NAPSANÝ A UDĚLALA JSEM SI TABULKU KCAL JÍDEL, KTERÝ JÍM NEJČASTĚJI <333. ZA MĚSÍC UŽ BUDU UMĚT NAZPAMĚŤ SKORO VŠECHNO, KOLIK CO CCA MÁ A PAK MĚ TO NEOMEZÍ VŮBEC, JEN PROSTĚ SE BUDU CCA SNAŽIT NEPŘEKROČIT 1650 KCAL – TO JE NA MOJI VÝŠKU, VÁHU A VĚK PŘESNEJ POČET KCAL CO MŮŽU ZA DEN PŘI NEAKTIVITĚ. TO JE SPOČÍTANÝ TROŠKU ODBORNĚ, ALE BRZO TO BUDU MÍT SPOČÍTANÝ ÚPLNĚ NEJVÍC MEGAPROFESIONÁLNĚ NA SVĚTĚ VÍTE. NECHCI TO PROSTĚ HROTIT JAK NĚJAKÁ IDIOTKA, ŽE SI TO BUDU HLÍDAT JAK BLÁZEN A NESNÍM ANI O JEDNU VÍC A TAKHLE, TO FAKT NE O_o. ALE TAKOVÝ TO PŘIBLIŽNÝ CHCI NO.


ach ach ach.

DNESKA RÁNO JSEM BYLA VE TŘECH TRUTNOVSKÝCH FIRMÁCH ODEVZDAT ŽIVOTOPIS A VYPLNIT SI ŽÁDOST O PRÁCI. ZEJTRA JDU DO ČTVRTÝ A UŽ JSEM VYMYSLELA DALŠÍ DVĚ MÍSTA, KAM HO POŠLU A DONUTÍM JE MĚ VZÍT NA RANNÍ SMĚNU. JSEM SE ROZHODLA, ŽE PROSTĚ PŮJDU NĚKAM DĚLAT NA RANNÍ SMĚNU A ODPOLEDNE SI BUDU DĚLAT PRÁCI OHLEDNĚ POJIŠŤOVNY. A VÍKENDY BYCH SI NECHALA FREE ÚPLNĚ <3 NEBO PRO NEJHORŠÍM BYCH TAM MĚLA LIDI A SCHŮZKY, CO NEMŮŽOU V TÝDNU ODPOLEDNE. DOBRÝ CO. DVĚ PRÁCE. ALE KDYŽ SE Z JEDNÝ NEUŽIVÍM, TAK MI NIC JINÝHO NEZBYDE. KDYBY TADY BYL NĚJAKEJ MAJITEL FIRMY A TŘEBA ČET MŮJ BLOG TAK: VŠECHNO UMÍM, I CO NEUMÍM, VEMTĚ MĚ XDDDDD.

MÁMA NÁM UPEKLA BORŮVKOVEJ KOLÁČ TÉMĚŘ BEZ CUKRU A JE DOBREJ, PROTOŽE TAM JE TAK ŠÍLENĚ MOC BORŮVEK, ŽE TO VYSTAČÍ A CHUTNÁ TO SKVĚLE. I SE MI TO KRÁSNĚ VEJDE DO DNEŠNÍHO KCAL PROGRAMU DNE, PROTOŽE JSEM SNÍDALA DOST DOBRÝ VĚCI XDDDDDDDD

NO A TAKY VÁM UKÁŽU, CO STE NIKDY NEVIDĚLI JEŠTĚ. TO JE U MĚ ÚPLNĚ NORMÁLNÍ PROSTĚ TAKOVÝHLE VĚCI.


bohužel XDDDDDDDDDDDDDD

VŮBEC SE NETĚŠÍM NA PÁTEK, JSEM V PRÁCI ZAŘAZENÁ DO PROGRAMU PRO LÍNÝ FINANČNÍ A POJIŠŤOVACÍ PORADCE A PŘIJDE SI NÁS ZKONTROLOVAT ŘEDITEL NE. VŠICHNI BUDOU NERVÓZNÍ. TO BUDE KOKOT PÁTEK ÚPLNĚ. V 7.00 HODINA SE ŠÉFOVOU, OD 8.00 DO 10.00 SE BUDU V PRÁCI NUDIT ASI, NO TŘEBA SI VYHLEDÁM NĚJAKÝ PĚKNÝ KLIENTY, 10.00 PORADA, 13.00 ŘEDITEL, OD 15.00 DO 19.00 SCHŮZKY S KLIENTAMA S KOLEGOU. (TAKHLE MÁ ASI VYPADAT DEN XDDDDDDDDDDDDDDDDD)

ÄVCHENKA MI ŘÍKALA, JAK CHCE ŠÍT, TVOŘIT, VŠECHNO. CASSIDY POŘÁD NĚCO TVOŘÍ A VŠECHNO. JÁ MÁM STRACH, ŽE SE MI NIKDY NEPŘIZŮSOBÍ UŽ ŽIVOT TAK, ABYCH MĚLA NÁLADU A ČAS NA TO SI TAKY SEDNOUT K ŠICÍMU STROJI A UŠÍT SI RŮŽOVÝ ŠATY S ČERNOU MALOU MAŠLIČKOU. PROSTĚ MÁM POCIT, ŽE TOHLE UŽ NIKDY NEMŮŽU ZAŽÍT A JÁ TOHO JEŠTĚ HODNĚ CHCI…

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply