Moleskine

day02

23/03/2010
NELÍBÍ SE MI, ŽE JE UŽ DVACÁTÝHO TŘETÍHO A JÁ PRO MOJE PRACOVNÍ OBDOBÍ OD DVACÁTÝHO DO DVACÁTÝHO NEMÁM JEŠTĚ VYDĚLANOU ANI KORUNU, PROTOŽE BYL VÍKEND. ZA 14 DNÍ JSEM SI ZVYKLA NA NOVÝ PRACOVNÍ TEMPO A CHCI HO DODRŽOVAT. JAKO MOTIVACI JSEM SI ŘEKLA, KOLIK MUSÍM VYDĚLAT TÝDNĚ, ABYCH BYLA SPOKOJENÁ A POKUD TO NEBUDU VŽDYCKY V NEDĚLI MÍT SEČTENÝ A NEBUDE TO PŘESAHOVAT DANOU VÝŠI, TAK SI UDĚLÍM HROZNEJ TREST NĚJAKEJ.
VČERA JSEM TROŠKU NESTIHLA ANI NAPSAT BLOG. DOŽENU TO DNESKA, TEĎKA, V ŠEST RÁNO. ZA DVACET MINUT JDU NA PŮL HODINY NA KOLO, PAK SI UMEJU VLASY, PAK BUDU SNÍDAT A TROŠKU DOHÁNĚT PRÁCI. STALO SE TOHO DOCELA DOST. TAKOVOU ÚPLNĚ HLAVNÍ VĚCÍ NAZVANOU, ŽE SVĚT UŽ NEBUDE JAKO DŘÍV JE, ŽE JSEM SI VČERA DALA V MEKÁČI CHEESEBURGERA. JAKO DOOPRAVDY, NEKECÁM. KOUPILA JSEM JE F, ALE ŘEKLA JSEM SI, ŽE KDYŽ MI DOCELA NEVADÍ UEZENJ KOUSEK SEJRA NA CHLEBÍČKÁCH, ŽE SI KOUSNU MALILIČKO DO CHEESEBURGERA PROSTĚ. TAK JSEM SE NADECHLA, KOUSLA A VONO JAKO NIC, ŽÁDNÝ NATAHOVÁNÍ A BLITÍ. TAK JSEM SI KOUSLA JEŠTĚ JEDNOU A POŘÁDNĚ A ONO TO BYLO I DOCELA DOBRÝ XDDDDDDDDDDDDD. NECHTĚLA JSEM MU TO SEŽRAT, ALE PAK MI JEŠTĚ KOUSEK NECHAL. TAKŽE TAKHLE. VŽDYCKY MĚ HROZNĚ NATAHOVALO HLAVNĚ Z TĚCH MAZACÍCH NA CHLEBA, KDYŽ BYL NĚKDE ROZTEKLEJ NA PIZZE NEBO RIZETU NEBO ŠPAGETÁCH A ÚPLNEJ EXTRÉM BYL PARMEZÁN NA CARBONARE ŠPAGETÁCH. TEĎKA BYCH ZKUSILA SNÍST V HYPERNOVĚ NA ŠESTNÁCTE TAKY SÝR, PROTOŽE ONI HO TAM NEMAJ TAKOVEJ AROMATICKEJ. TAK UVIDÍME, TŘEBA MU PŘIJDU NA CHUŤ NĚKDY NĚJAK. NO CO SI VO TOM MYSLÍTE.
V PÁTEK JSEM SE OPILA, V SOBOTU JSEM SE ÚPLNĚ OPILA, BYLA JSEM V DEPRESI PO HÓDNĚ MĚSÍCÍCH, BYLO TAM MRTĚ LIDÍ. V HOSPODĚ JSEM SE PO DLOUHÝ DOBĚ TAKY BAVILA, ALE AŽ TAK OD DVANÁCTI VEČER TEDA A TO JSEM CHTĚLA JÍT V DESET DOMŮ. PŘIŠLI JSME DOMŮ VE TŘI RÁNO A NĚJAK SME SE SVLÍKLI A SKOČILI NAHATÝ DO SNĚHU A BYLA HROZNÁ ZIMA, ROZBILA JSEM SI ÚPLNĚ KOLENO, ANI NEVÍM JAK A KDE A JESTLI NĚKDO KOUKAL Z VOKNA NA DVA NAHATÝ IDIOTY CO SKÁČOU VE SNĚHU A HÁZEJ PO SOBĚ SNÍH A JEČEJ U TOHO, TAK NEVIM XDDDDDDDDDDDDD
RÁNO MI BYLO TAK AKORÁT BLBĚ, KDE SOU TY ČASY, KDYŽ JSEM SI BLILA ZE SPANÍ NA BOTY A TO JSEM SPALA VENKU NA SCHODECH XDDDDDDD. NEBO KDYŽ JSEM DRŽELA VENDY BELÍK, ALE VONA KDYŽ USNULA A JÁ TROŠKU TAKY, TAK SI STEJNĚ TY BLITKY VYLILA NA KRK XDDDDDDDDDDDDDD ALE JEDNA HISTORIE SE V SOBOTU PŘECI JENOM OPAKOVALA. STOPOVÁNÍ Z DEPRESE DO BUKŮ NA TOM SAMYM MÍSTĚ.
VČERA, KDYŽ RODIČE VIDĚLI, JAKÁ JSEM SOCKA HROZNÁ, MI KOUPILI NARÁMEK A ČELENKU DO VLASŮ A OBYČEJNÝ TÍLKO DLOUHÝ A NUDLE VE WOKU VE FUTURU. UKAZOVAT TO NEBUDU, SE BOJIM PÓLA XDDDDDDD.
A TEĎKA UŽ PROČ JSME VŮBEC DNESKA TADY. DAY 02 A Your least favorite song. ANI BYCH NEŘEKLA, ŽE LEAST. ALE HATE. NESNÁŠÍM TUHLE POSRANOU HNUSNOU PÍSNIČKU A KDYŽ JI NĚKDE HRAJOU, JDU PRYČ, PŘEPÍNÁM TELEVIZI, VYPÍNÁM RÁDIA A VŠECHNO. NEZASLOUŽÍ SI TADY MÍT VIDEOKLIP VŮBEC, DÁM VÁM ODKAZ NA YOUTUBE. TAKŽE, My least favorite song …
A TEĎKA JDU UDĚLAT VŠECHNO RANNÍ, CO MÁ BEJT RANNÍ XDDDDD.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply