Moleskine

a kurva. on už je duben. ještě tam budem.

01/04/2010
GHFJGHJFB. SHRNUTÍ TAKOVÝ TOHLE BYLO A TEĎKA TEDA NĚCO NOVÝHO. VČERA MI BYLA AKTIVOVANÁ KREDITKA, ZKOUŠELA JSEM JI DOHROMADY PĚTKRÁT, JESTLI JAKO FUNGUJE DOBŘE A UŽ JSEM JÍ DALA ZASE STOPKU. NEBO SE NEDOPLATÍM PAK. PRÁCE BY I ŠLA, SCHŮZEK JE MÁLO, NESTÍHÁME TO VŠECHNO NASMLOUVÁVAT NĚJAK. POTŘEBUJEME POD SEBE NĚJAKÝ SPOLUPRACOVNÍKY, CO NÁM POMŮŽOU TROŠKU ASPOŇ SE SCHŮZKAMA A ODMĚNA BUDE VELKÁ, TAKŽE SE TRUTNOV A OKOLÍ MŮŽE HLÁSIT, KDYŽ BYSTE SI CHTĚLI PŘIVYDĚLAT KE STUDIU NEBO I K PRÁCI. ČAS JSOU PENÍZE, TAKŽE SAMOZŘEJMĚ POTŘEBUJEME NĚKOHO, KDO SE TOMU BUDE OPRAVDU VĚNOVAT, JE HODNĚ KOMUNIKATIVNÍ A PŘÍJEMNĚ VYSTUPUJE. NEBUDETE OPRAVDU NIKOHO UKECÁVAT NA NIC, JSOU TO VŠECHNO NAŠI STÁLÍ KLIENTI, JEN JDE O NESTÍHÁNÍ VŠEHO DOKUPY. KDYBY NĚKDO POTŘEBOVAL TEDA PENÍZE, NAPIŠTE XDDDDDDD. NECHÁPU, JAK JSEM MOHLA BEJT LÍNÁ A NEPRACOVAT V TAKOVÝM TEMPU, V JAKÝM DĚLÁME TEĎKA, ACHJO.
VČERA JSEM SI KOUPILA SPODNÍ PRÁDLO ÚPLNĚ NEJHEZČÍ VÍTE. O ČÍSLO MENŠÍ PODPRSENKU A O ČÍSLO MENŠÍ KALHOTKY A CHCI, ABY MI TO V ČERVNU BYLO. COŽ ZNAMENÁ SPINNING DVAKRÁT TÝDNĚ A NE JEDNOU TÝDNĚ A ZASE A OPĚT SE VÍC SNAŽIT… NATÁLIJE TY DEBILE VÍŠ. VÍŠ A NEDĚLÁŠ TO. HOŠI FAKT.
JO A NEKOMENTUJETE MI VŮBEC CO VÁM TADY PÍŠU TAK SI SÁHNĚTE DO SVĚDOMÍ A ŘEKNĚTE SI SAMI. DĚLÁ SE TOHLE NATÁLIJI? NO DĚLÁ? NO NEDĚLÁ, FUJ, PLÁCNĚTE SE PŘES OBĚ RUCE VŠICHNI. TŘI, DVA, JEDNA, TEĎ!
ROZHODLA JSEM SE, ŽE UŽ NEBUDU MLUVIT NIKDY XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD. PROTOŽE MĚ TO NEBAVÍ. XDDDDDDDDDDD
NO, TAK RYCHLE DOHNAT DAYS…
Day 08 – A song that you can dance to – HERE.
Day 09 – A song that makes you fall asleep – HERE.
Day 10 – A song from your favorite band – HERE. <333
Day 11 – A song that no one would expect you to love – HERE. No a? XDDDDDDDDDDDDDDDD
JAK TAK ČUMÍM NA TU FOTKU V MINULÝM ČLÁNKU, TAK MNĚ NEPOMŮŽE ASI ANI SPINNING TŘIKRÁT TEJDNĚ HM.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply